wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasilanie » Kable zasilające » Essential Audio Tools Mains Current Conductor L
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Producenci
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Ankieta

Czy podoba Ci się nasz sklep?

 • Tak, bardzo!
 • Średnio na jeża
 • Jest kiepski

Chmura tagów
Waluta
 • Vincent SV-237mk
 • Transparent - Audiofilska Biżuteria
 • Magnat Transplus 1500
 • McIntosh MC2152
Essential Audio Tools Mains Current Conductor L
Nasz hitDarmowa dostawa

Essential Audio Tools Mains Current Conductor L

ESSENTIAL AUDIO TOOLS

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące, realizowana przez autoryzowany centralny serwis.

Cena: 555,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • marka ESSENTIAL AUDIO TOOLS
 • Recenzje produktu (0)

Essential Audio Tools Mains Current Conductor L

Kabel zasilający C13 z uziemieniem

Mimo, iż tego nie zauważamy, żyjemy w bardzo zanieczyszczonym środowisku. Zewsząd otaczają nas pola elektromagnetyczne powstające wokół przewodów z płynącym przez nie prądem elektrycznym. Otaczające nas zakłócenia elektromagnetyczne nie są widoczne gołym okiem. Każde urządzenie używające energii elektrycznej wywołuje wahania w sieci w postaci szczytów lub przepięć oraz powoduje zmiany w otaczających polach. Efekty te można zmierzyć nie tylko wokół urządzeń oraz źródeł zasilania, lecz także daleko od nich. Ludzkie ucho nie jest w stanie wychwycić tych efektów, pozwalają na to jedynie odpowiednie urządzenia.

Powszechnie uważa się, że ekranowane kable zasilające skutecznie chronią urządzenia przed wpływami z zewnątrz. Należy jednak pamiętać, że o wiele istotniejsze jest zapobieganie tworzeniu się pól wewnątrz samego przewodu zasilające- go, i aby nie docierały one do przewodów sygnałowych w bezpośredniej bliskości. Przewody sygnałowe przenoszą sygnały niskopoziomowe do urządzeń o wysokiej oporności wejściowej, co sprawia, że sygnały są bardzo wrażliwe na zakłócające pola.

Wiele kabli zasilających wygląda równie pięknie, co nasze. Ale wygląd to nie wszystko! Nasz Current Conductor to podwójnie ekranowany przewód. Ekranowanie nie jest wykonane z plecionki stalowej, ponieważ izolacja stalowa nie działa jak ekranowanie, służy jedynie do zabezpieczenia kabla przed uszkodzeniami. Zamiast tego, przewody zasilające Current Conductor posiadają ekran w postaci gęstego oplotu z ocynkowanych drutów miedzianych. Pod tą osłoną znajduje się w pełni zamknięty oplot z folii aluminiowej tłumiący wysokie częstotliwości. W przeciwieństwie do folii syntetycznej, to rozwiązanie działa!

Przewody są odpowiednie do przewodzenia prądu o dużym natężeniu bez strat energii na rezystancji wewnętrznej (czyli bez straty energii w postaci ciepła). Przewód uziemiający podłączony jest z obu stron, ekranowanie podłączone jest jedynie od strony wejścia zasilania, tak jak powinno. Wtyczka została wykonana obrabiarką CNC.

Gdzie stosować?
Naszym zdaniem - wszędzie! Najlepszy efekt uzyska się zastępując wszystkie kable zasilające. Dzięki temu ze- wnętrzne pola będą o wiele słabsze, osiągną dopuszczalne wartości i będą powodować mniejsze zakłócenia.

Kable zasilające położone blisko przewodów sygnałowych są bardzo ważne. Powinny one zostać zastąpi- one, zwłaszcza jeśli przesyłany sygnał jest asymetryczny (z wtykami RCA, np. ze słuchawkami). Zaleca się także wymianę na Current Conductor, gdy przewody zasilające są połączone równolegle z kablami sygnałowymi lub gdy kabel sygnałowy jest podłączony do gramofonu.

Eksperymenty z naszymi przewodami zasilającymi mogą zaowocować drobnymi lub spektakularnymi zmianami. Najbardziej zauważalna jest poprawa brzmienia w cichych fragmentach muzyki oraz wyostrzenie detali i bardziej przestrzenna scena dźwiękowa. Z obniżonego szumu tła skorzystają przede wszystkim wysokiej jakości nagrania ze stosunkowo niską głośnością i dużą dynamiką. Nasi użytkownicy najczęściej opisują to tło jako “głębokie” i “pełne”.

Specyfikacja techniczna Mains Current Conductor L:
 • Typ przewodnika:  OFC linka miedziana
 • Złącze zasilania:  Schuko
 • Złącze wyjściowe:  C13
 • Średnica zewnętrzna:  10,4 mm
 • Ilość i średnica przewodnika:  3 x 2,5 mm2
 • Ekranowanie: oplot miedziany cynkowany + folia aluminiowa
 • Maksymalne natężenie:  10 A
 • Długość kabla: 1m
 
Cechy Mains Current Conductor L:
 • Obniżają zewnętrzne pola wokół przewodu zasilającego.
 • Zmniejszają wrażliwość na istniejące pola w bliskim otoczeniu.
 • Łatwo przewodzą wysokie napięcie bez utraty mocy.
alt

Początki naszej firmy sięgają roku 1928, kiedy to radio znajdowało się we wczesnej fazie.  Pochodzimy z ir. H. Stoet's Radio, firmy znanej z wysokiej jakości produktów w zakresie odbioru radiowego, dystrybucji lotniczej, transformatorów przemysłowych i zasilaczy. W ciągu ostatnich dwudziestu lat produkowaliśmy szereg wzmacniaczy lampowych i zestawów wzmacniaczy, odtwarzaczy CD z lampowym stopniem wyjściowym i transformatorami wyjściowymi.
W 2005 roku rozpoczęliśmy produkcję pierwszego produktu Essential Audio Tools i od tego czasu poszerzyliśmy naszą ofertę. Najnowszym produktem jest Multiplier 6+, który jest najnowocześniejszym filtrem z wieloma grupami wyjściowymi.
 
Produkcja

Jesteśmy zlokalizowani w obszarze przemysłowym w Rijswijk, małym miasteczku niedaleko holenderskiego wybrzeża oraz w Hadze, naszej rezydencji. Do wszystkich ważnych obiektów, takich jak transport, podwykonawcy, dostawcy i uczelnie, jesteśmy w zasięgu 10 minut.  
Część naszego kraju znajduje się do sześciu metrów pod poziomem morza, ale utrzymujemy go w stanie suchym, wypompowując wodę 24 godziny na dobę. Jedna z naszych pompowni jest otwarta jako muzeum. Jest nadal w pełni funkcjonalny, z oryginalnymi maszynami pracującymi na parze!

Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty są w 100% produkowane w Holandii. Pracujemy z wydajnymi i precyzyjnymi maszynami, takimi jak nasze centrum obróbkowe CNC Cincinnati, które jest w stanie osiągnąć precyzję do 0,001mm. Do wszystkich części stosujemy wysokiej jakości materiały, takie jak POM-C i Delrin.

Słuchamy muzyki

Jako zespół spędzamy dużo czasu słuchając muzyki. Poświęcamy czas na eksperymentowanie z naszymi pomysłami i opracowanymi układami, aby osiągnąć nie tylko wymierne, ale i słyszalne rezultaty. Jesteśmy pasjonatami, jeśli chodzi o osiąganie naszych celów poprzez poszukiwanie nowych kierunków. To jest również to, czego będą Państwo doświadczać podczas korzystania z naszych produktów.
Rozwój rozpoczyna się od prostego pomysłu. Czasami potrzeba lat, aby ten pomysł stał się produktem odpowiadającym naszym standardom. Używamy zaawansowanego oprogramowania do projektowania i analizy naszego procesu i oprogramowania CAD, aby zrealizować nasz pomysł, z prawdziwym produktem jako końcowym rezultatem.
 
Jakość

Możesz być pewien jakości naszych produktów. Spełniają one najwyższe i wyśrubowane standardy, oraz wyróżniają się ponad konkurencją.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię produktu, gdyż każdy może być recenzentem, Ty również!


altBudujesz system muzyczny?

Szukasz doskonałych kolumn..., wzmacniacza..., odtwarzacza...?
 

Kupuj z głową! Najniższa cena to nie wszystko!

alt

Służymy wiedzą i doświadczeniem, popartym latami praktyk.

U nas otrzymasz fachową ekspertyzę, bez "nabijania w butelkę".
 
alt
Cenimy twój czas i pieniądze.
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 
alt
© K2 Audio 2021 | WARSZAWA - KATOWICE - KRAKÓW | znaki towarowe należą do ich właścicieli
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl