wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Urządzenia All-in-One » NAIM Mu-so Qb
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Producenci
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Ankieta

Czy podoba Ci się nasz sklep?

 • Tak, bardzo!
 • Średnio na jeża
 • Jest kiepski

Chmura tagów
Waluta
 • Vincent SV-237mk
 • Transparent - Audiofilska Biżuteria
 • Magnat Transplus 1500
 • McIntosh MC2152
NAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so Qb
NAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so QbNAIM Mu-so Qb
PolecamyDarmowa dostawa

NAIM Mu-so Qb

NAIM

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Transport indywidualny K2audio - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 36 miesięcy (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowana w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

Maskownica
Black
Black
Blue + 269,00 zł
Blue + 269,00 zł
Red + 269,00 zł
Red + 269,00 zł
Orange + 269,00 zł
Orange + 269,00 zł

Cena: 3 499,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • marka Naim
 • Recenzje produktu (0)

NAIM Mu-so Qb

Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem

Poznajcie Mu-so Qb, najnowszego członka rodziny wielokrotnie nagradzanej serii systemów bezprzewodowych Mu-so. Mu-so Qb dzieli ze swoim starszym bratem to samo DNA, ale w mniejszej obudowie. Znakomita funkcjonalność Qb osiągnięta została dzięki zaangażowaniu w projekt laboratoriów firmy Naim, mieszczących się w Salisbury (Anglia). To wyjątkowy przykład na zastosowanie wyrafinowanych technik audio w urządzeniu przeznaczonym dla szerokiego grona odbiorców. Łatwość obsługi, prostota podłączeń i 300 W mocy pozwolą odkryć muzykę na nowo – to dźwięk, który zaprzecza wymiarom urządzenia.

Szeroka gama łączy, tak łatwych w obsłudze, zaskoczy nawet zaawansowanych audiofilów: AirPlay, Bluetooth (aptX), Spotify Connect, TIDAL, UPnP (dostęp do muzyki na zewnętrznych dyskach), radio internetowe, USB, analogowe i cyfrowe wejścia. Całości dopełniają aplikacje sterujące na Apple iOS oraz Android.

Aby skorzystać z możliwości multiroomu można połączyć z sobą Mu-so Qb, Mu-so i inne urządzenia Naima. Wystarczy zsynchronizować urządzenia, aby ta sama muzyka zabrzmiała we wszystkich pomieszczeniach twojego domu (do pięciu pomieszczeń).

Sercem systemu Mu-so Qb jest 32-bitowy procesor sygnału, ten sam komponent użyty w oryginalnym Mu-so. Dopracowany specjalnie pod kątem zastosowania w realnych pomieszczeniach, pozwala on na kontrolę przepływu sygnału muzycznego do każdego z głośników. Inżynierowie Naima zastosowali w nim wszystko, czego nauczyli się podczas projektowania najlepszych na świcie systemów nagłośnienia dla samochodów firmy Bentley. To przede wszystkim inteligentna korekta barwy, dopasowująca dźwięk do tego, czy Mu-so Qb stoi blisko ścian, czy w otwartej przestrzeni. Dostajemy dzięki temu wyrafinowane przeżycie muzyczne bez zniekształceń, lepszą precyzję głośników i duży, wypełniający pomieszczenie dźwięk, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Jednym z największych wyzwań przy projektowaniu Mu-so Qb była konfiguracja głośników w tak małej obudowie. Aby osiągnąć dźwięk, z którego słynie Naim nasi inżynierowie musieli przemyśleć współdziałanie każdego komponentu i ustalić pochylenie każdego przetwornika z dokładnością do milimetra. Prace te doprowadziły nas do aranżacji pięciu przetworników ustawionych pod dobranymi eksperymentalnie kątami, tworzących doskonała iluzję dźwięku przestrzennego. Zastosowano dwa kopułkowe głośniki wysokotonowe i dwa przetworniki średniotonowe, wszystkie cztery napędzane przez wzmacniacze o mocy 50 W każdy. Ich napęd stanowią magnesy neodymowe z miedzianymi nabiegunnikami gwarantującymi fantastyczną precyzję. Do niskich tonów przewidziano, wykonywany samodzielnie, głośnik niskotonowy, napędzany wzmacniaczem o mocy 100 W, gwarantujący niesamowity bas, szczególnie dla systemu o tych wymiarach głośników.

Jeśli chcesz dopasować kolorystykę Mu-so Qb do swojego pokoju zmień kolory – do wyboru masz: Deep Blue, Vibrant Red i Burnt Orange

DANE TECHNICZNE Mu-so Qb:
 • Wejścia audio
   UpnP, AirPlay, Streaming Services i Internet Radio: przez kabel Ethernet (RJ45) lub Wi-Fi
   Cyfrowe: optyczne (do 96 kHz)
   Analogowe: mini-jack 3,5 mm
   USB/iPod: USB Type-A
   Bluetooth (w tym aptX)
   Network: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11b/g)
 • Moc wzmacniaczy: 300 W – 4 x 50W + 1 x 100W,
 • Obsługiwane formaty audio:
   WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz)
   ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz)
   MP3 – do 48 kHz, 320 kbit (16 bitów) AAC – do 48 kHz, 320 kbit (16 bitów)
   OGG i WMA – do 48 kHz (16 bitów)
 • Odtwarzanie gapless:
   WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz
 • Wymiary (HxWxD): 210mm x 218mm x 212mm Waga: 5,6 kg

Dlaczego Naim?
Każdy produkt Naim jest od samego początku projektowany a potem wykonywany tak, by osiągnąć najwyższą możliwą jakość brzmienia i pozwolić słuchaczowi doświadczyć muzyki w sposób jak najwierniejszy nagranemu wykonaniu.

Dla nas eksplorowanie dźwięku to wielka przygoda, umożliwiająca nawiązanie wyjątkowego, bliskiego kontaktu z muzyka. Im dłużej, im głębiej podróżujemy w świat w muzyki tym owa więź staje się tym mocniejsza. Dlatego każdy element naszych systemów jest projektowany tak, by potrafił pokazać nie tylko samą muzykę, ale i ciszę między poszczególnymi dźwiękami, by dać słuchaczowi możliwość doświadczenia pełni wrażeń tak, jak zamierzył to twórca danej muzyki. Efekt ten osiągamy dzięki przestrzeganiu pewnych fundamentalnych zasad projektowania naszych urządzeń:

1. Organizacja przestrzeni
Każdy ważny komponent dostaje swoja własną przestrzeń do funkcjonowania, dzięki czemu nie jest narażony na zakłócenia płynące od innych elementów, a wszystko to by osiągnąć najwyższą czystość reprodukowanego dźwięku.

2. Obwody
Minimalizujemy interferencję pomiędzy poszczególnymi obwodami tak, by słuchacz doświadczał równie głębokich przeżyć zarówno przy wysokim, jak i przy najniższym poziomie głośności.

3. Świadomy dobór materiałów
W naszych produktach używamy materiałów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale spełniają, a nawet przekraczają wymogi im stawiane.

4. Technologie
Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów by osiągnąć zakładane cele. Ulepszamy stosowane rozwiązania w zakresie układów elektronicznych, oprogramowania naszych urządzeń, ale także mechaniki i akustyki. Wszystko to by zaoferować użytkownikom naszych urządzeń wyjątkową klasę brzmienia.

Dzięki tym czterem podstawowym zasadom stosowanym przy tworzeniu wszystkich naszych urządzeń dajemy użytkownikom możliwość doświadczenia każdego dźwięku, każdej nuty odtwarzanej muzyki na poziomie, który zmienia zwykły odsłuch w wyjątkowe przeżycie. Ten sposób prezentowania muzyki nazywamy „Głosem Naima” (‘Voice of Naim’); to nasza wizytówka.

Ten ‘głos’ został stworzony w taki sposób, by można było go wykorzystać we wszystkich naszych produktach, tak by każdy posiadacz urządzenia Naima, czy to ze szczytu oferty w postaci Marque, czy dzielonego Statementa, czy z jej początku, choćby w postaci bezprzewodowego systemu Mu-so, miał okazje usłyszeć ten wyjątkowy sposób prezentacji muzyki. 

Let the voice of Naim take you inside the music… Go Deeper.
 
Niezaspokojona ciekawość
Żeby zostać inżynierem Naim, trzeba charakteryzować się niezaspokojoną ciekawością. Jest to potrzebne do tego, aby zdefiniować, przetestować i ponownie zdefiniować każdy element i materiał w każdym naszym produkcie, ignorując trendy, by znaleźć nowe i lepsze sposoby uzyskania najlepszego z możliwych brzmienia.
 
Niezwykła dbałość o szczegóły
Na zdjęciu: Panel tylny zasilacza 555 PS wyjmowany z kąpieli elektrolitowej. Przez płyn przechodzi prąd stały, co powoduje anodowanie elementów metalowych i umożliwia idealne pokrycie powłoką czarnego tuszu.
 
SNAIC Shaker
Każdy interkonekt Naim jest poddawany wytrząsom 180 razy. Służy do tego specjalnie zaprojektowane pneumatyczne urządzenie, pieszczotliwie nazwane przez naszych techników "SNAIC Shaker”. Dlaczego to robimy? Ponieważ poprawia to jakość dźwięku.
 
40‐punktowy Cyfrowy Filtr Zmiennopozycyjny
Filtr cyfrowy w NDS to na tyle potężny układ, że za jego pomocą moglibyśmy policzyć z niezwykłą precyzją każdą sekundę, aż od powstania Wszechświata. Ten poziom precyzji jest niezbędny w celu utrzymania zakłóceń arytmetycznych filtra za każdym razem poniżej – 144 dB (teoretyczny stosunek sygnału do szumu 24‐bitowego sygnału audio PCM) dla uzyskania ajlepszej jakości dźwięku.
 
Moc absolutna
Nasza chęć wyróżnienia się jest najbardziej widoczna w naszym entuzjazmie dla dodatkowych zasilaczy. Poprawa zasilania ma wyraźny i odczuwalny wpływ na jakość dźwięku. To dlatego produkty Naima wyposażone są w duże transformatory z oddzielnymi, izolowanymi uzwojeniami dla każdej sekcji. Ta filozofia jest widoczna w ofercie oddzielnych zasilaczy, które mają na celu dostarczenie czystego, stabilnego i niezakłóconego napięcia dla elektroniki audio.
 
Odsprzęgnięcie i izolacja
Kluczową częścią projektu Naim jest minimalizacja mechanicznych, elektromagnetycznych i termicznych zakłóceń między poszczególnymi elementami. Wykorzystano do tego dwa zastosowania: osobne gniazda zasilające, pozwalające na separację od zakłóceń sieci zasilającej, a także odsprzęgnięcie płytek drukowanych z podzespołami elektronicznymi, tak by stworzyć idealne warunki dla najważniejszych elementów. Zaskakujące może być również ręczne wykonywanie małych zagięć w poszczególnych rezystorach, pozwalające na zminimalizowanie mikrofonowania (mikroskopijnych drgań, które obniżają jakość dźwięku). Podobna technika jest stosowana na każdym etapie projektowania i konstrukcji. Trzeba zaznaczyć, że wdrażamy takie technologie tylko wtedy, kiedy okażą się skuteczne i będą dawały powtarzalne rezultaty w testach odsłuchowych.
 
Ręcznie dopasowane elementy
Odpowiednie dobranie krytycznych elementów dla każdego kanału (lewego i prawego) wzmacniacza może znacznie poprawić jakość dźwięku. Partie rezystorów zazwyczaj przychodzą od producentów dopasowane z 5% tolerancją błędu. Dzięki testom odsłuchowym okazało się, że jeśli oporniki lewego i prawego kanału dopasowane są z dokładnością wyższą niż 0,5%, muzyka staje się znacznie bardziej wyrazista i wciągająca. Po tym odkryciu wprowadziliśmy specjalnie opracowaną procedurę produkcji, która pozwala nam ręcznie dopasowywać rezystory.
 
Sposób Naima
Już w latach 60. i 70. ignorowaliśmy ogólne trendy ufając własnemu wyczuciu tego, co składa się na  ​​najlepszy system muzyczny w pokoju odsłuchowym i mocno broniliśmy naszych przekonań.
 
Jak Słuchać
Bez względu na to, jak bardzo udało nam się zmniejszyć zniekształcenia i drgania lub jak dobrze  opanowaliśmy zakłócenia w zasilaniu, ostateczną decyzję na temat produktu zawsze podejmujemy w  pokoju odsłuchowym. Każdy produkt musi tam zasłużyć na swoje miejsce w naszym katalogu.

Kiedy słuchamy muzyki, zwracamy uwagę nie tylko na kwestie techniczne. Chodzi o zapomnienie, że  słuchamy sprzętu hi‐fi, o całkowite zanurzenie się w tym doświadczeniu w takim stopniu, by czuć  wszystkie te emocje, jakie artysta chciał przekazać, kiedy tworzył muzykę.
 
Zbudowane z myślą o trwałości
W przeciwieństwie do większości innych urządzeń elektronicznych, produkty Naim nie są pomyślane tak,  by po trzech, czterech latach wymagały zastępstwa. Zakup produktu Naim to inwestycja na wiele lat  niesamowitych muzycznych doświadczeń. To decyzja, by muzyka stała się centralną częścią twojego życia. W naszym dziale serwisu i konserwacji potrafimy naprawić niemal każdy produkt, jaki kiedykolwiek  stworzyliśmy. Wśród naszych wykwalifikowanych techników są najbardziej doświadczeni pracownicy,  posiadający wiedzę, potrzebną do tego, aby tchnąć życie w klasyczny sprzęt Naim. Oni regularnie  przywracają do życia również te pierwsze produkty hi‐fi, które kiedyś wykonaliśmy tak, by zapewniały  kolejne 30 lat radości swoim właścicielom. Jeśli twój produkt ma ponad 10 lat, to dobrym pomysłem będzie wysłanie go do nas – każdy wymaga co  jakiś czas odrobiny troski i uwagi. Taka usługę można zarezerwować w Dziale Obsługi Klienta tutaj.
 
Poprawa jakości
Po wybraniu Naim może się okazać, że pragniesz jeszcze więcej wspaniałych przeżyć, jakich dostarczają nasze produkty. Dobrą wiadomością jest to, że nasze urządzenia oferują zazwyczaj ścieżkę aktualizacji, umożliwiających użytkownikom osiągnięcie wyższego poziomu jakości dźwięku bez konieczności zakupu całkowicie nowego systemu. To może być tak proste, jak upgrading zasilania lub dodatkowy zasilacz, albo też przejście na osobny przedwzmacniacz lub wzmacniacz mocy.
Nasza Historia
Nasza historia zaczyna się od muzycznej pasji jednego człowieka i wiedzie przez cztery dekady i szereg kultowych produktów, z których wiele kontynuowanych jest do dnia dzisiejszego.

Założyciel Naim, Julian Vereker (1945-2000), był odnoszącym sukcesy kierowcą wyścigowym, inżynierem samoukiem i przedsiębiorcą z głęboką pasją do muzyki. Spędzając swój wolny czas na słuchaniu największych artystów lat 60. i 70. XX wieku, a także swoich koncertujących przyjaciół, stwierdził że jakość muzyki odtwarzanej w domu jest wręcz żałosna, w prawie każdym znaczącym aspekcie jej brzmienia.

Nie znajdując dla siebie żadnego satysfakcjonującego go produktu, przystąpił do projektowania własnych wzmacniaczy i głośników. Nie miał wtedy świadomości, że właśnie kładzie podwaliny dla wielu znanych i nagradzanych produktów hi-fi. Nie zależało mu na sławie ani i bogactwie, chciał po prostu odbierać muzykę w możliwie najbardziej prawdziwej i czystej formie.
1969 Skromne początki
Młody wynalazca i kierowca samochodu wyścigowego Julian Vereker MBE (1945‐2000), założyciel  Naima, sfrustrowany jakością dźwięku przy odtwarzaniu nagrania swoich przyjaciół grających na żywo,  zaczyna eksperymenty, konstruując swoje własne wzmacniacze.
 
1972 Początki w Capital Radio
Julian zdobywa kontrakt na dostawę sprzętu audio dla rozpoczynającej swoją działalność stacji radiowej Capital Radio. Sukces projektu zapewniła kompaktowa wersja wczesnej wersji wzmacniacza Naim w  połączeniu z głośnikami w jednej obudowie – tak powstają kolumny aktywne NAM 502.
 
1973 Naim Audio, oficjalny początek
Po sukcesie Capital Radio, w 1973 roku formalnie założono firmę Naim z Julianem Verekerem oraz współzałożycielką Shirley Clarke na stanowiskach dyrektorów. Nasza pierwsza siedziba mieściła się w sercu Salisbury i obejmowała zarówno zakłady produkcyjne jak i pomieszczenia wystawowe.
 
1973 Wzmacniacz mocy NAP 200
Nasz pierwszy produkt przeznaczony do użytku domowego, dla klientów indywidualnych, został  wprowadzony na rynek w roku założenia firmy – był to wzmacniacz mocy NAP 200, zaprojektowany w 1971 roku. Późniejsze, pochodzące od niego wzmacniacze mocy, różnią się od niego pod względem technologicznym, ale nadal dążą do tych samych celów: tempa, rytmu i timingu.
 
1974 Przedwzmacniacz NAC 12
Na rynek wyszedł nasz pierwszy przedwzmacniacz NAC 12, który trafił do wspólpracujących z nami sklepów detalicznych na terenie całego Zjednoczonego Królestwa.
 
1980 Klasyczna reklama
W latach 70. i na początku lat 80., w miarę, jak rosła popularność Naima, zespół postanowił zwrócić na  markę uwagę prasy i publiczności przy pomocy serii humorystycznych reklam. Odzwierciedlały one nasze niekonwencjonalne podejście do odtwarzania muzyki, przez co stały się kultowe.
 
1983 Zintegrowany wzmacniacz NAIT
Naim wprowadza na rynek swój pierwszy zintegrowany wzmacniacz ‐ NAIT. Ten charakterystyczny, mały,  zintegrowany wzmacniacz brzmiał zupełnie inaczej niż inne produkty tego typu w tamtym czasie i  zapoczątkował trend tak zwanych "super integrated" – superwzmacniaczy zintegrowanych.
 
1985 Brompton Bicycle
Julian dołącza do swojego przyjaciela i wynalazcy Andrew Ritchiego, w jego nowo utworzonej firmie  konstruującej innowacyjny rower, który można szybko i łatwo złożyć w celu jego przechowywania i do  transportu. Wsparł finansowo działalność firmy i pomógł rozpocząć produkcję , która ostatecznie stała  się jedną z najbardziej znanych brytyjskich marek na świecie: Brompton Bicycle.
 
1985 The Queen's Award czyli Nagroda Królowej
Firma Naim Audio została uhonorowana po raz pierwszy prestiżową Nagrodą Królowej w 1985. Później jeszce dwukrotnie powtórzyliśmy to wyjątkowe osiagnięcie w XXI wieku, otrzymując nagrody w kategorii Eksport w 2010 oraz za Innowacje w dziedzinie cyfrowego streamingu muzyki w 2014.
 
1991 Odtwarzacz płyt kompaktowych CDS
Podobnie jak wiele innych produktów Naim, konstrukcja naszego pierwszego odtwarzacza płyt  kompaktowych CDS wydawała się przeciwieństwem konwencjonalnych rozwiązań. Dzięki rozdzieleniu  poszczególnych modułów zasilanie zyskało osobną obudowę, a w talerzyku dociskającym płytę CD wykorzystano silny magnes, utrzymując masę systemu na niskim poziomie, podczas gdy płyta nadal była  mocno dociskana; uniknięto dzięki temu drgań i zminimalizowano zakłócenia.
 
1993 Powstaje wydawnictwo Naim Records
Naim Records zostało stworzone przez założyciela Naima, Juliana Verekera, łacząc jego miłość do muzyki z dążeniem do najwyższej jakości dźwięku na wszystkich etapach jego tworzenia i odtwarzania, od studia nagraniowego począwszy a na pokoju odsłuchowym kończąc.
 
2000 Wzmacniacz mocy NAP 500
Rok 2000 to w historii Naima duża zmiana. Po kilku latach rozwoju, powstaje nowy flagowy wzmacniacz  mocy Naim NAP 500, a wraz z nim pojawia się nowy industrialny design, który na nowo zdefiniował  wygląd Naima w XXI wieku. Jego osiągnięcia zostaną poprawione dopiero w 2014 roku, kiedy pojawi się  wzmacniacz Statement.
 
2008 Naim for Bentley
Dwie marki, mogące pochwalić się o zaszczytnym brytyjskim dziedzictwem, charakteryzujące się pasją w dążeniu do technicznej doskonałości, przez 18 miesięcy wspólnie pracowały nad projektem samochodowego systemu audio Naim dla samochodów Bentleya. Dzięki wykorzystaniu rozwiniętych  technologii Naim DSP (Digital Signal Processing ‐ przetwarzanie sygnału cyfrowego) i BMR (Balanced  Mode Radiator) dla głośników, nowy system audio dostępny jest jako niestandardowy dodatek we  wszystkich modelach marki Bentley.
 
2009 NaimUniti 
W roku 2009 powstaje odtwarzacz typu all‐in‐one, który łączy w sobie świat streamingu z odtwarzaczem  CD i zintegrowanym z nimi wzmacniaczem, zainspirowanym przez oryginalny projekt NAIT. NaimUniti zdobył prestiżową nagrodę magazynu „What Hi‐Fi” w kategorii Produkt Roku w 2009 i w 2012 roku
 
2013 Świętując 40-lecie firmy
Świętujemy nasze 40. urodziny w naszym stylu, poprzez muzykę na żywo, graną w Salisbury Arts Centre przez artystów skupionych wokół wytwórni Naim Label, rzut kamieniem od miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, od pierwszej centrali w centrum miasta przy Salt Lane.
 
 2014 Naim Wins Queens Award for Innovation 
Naim otrzymuje najwyższą nagrodę w przemyśle, przyznaną za serię odtwarzaczy plików, systemów all-in-one, odtwarzaczy twardodyskowych/serwerów i przetworników cyfrowo-analogowych, które zmieniły naszą branżę. To już trzecia Queen’s Award dla Naima, po nagrodach za eksport w 1985 i 2010 roku.
 
2014 Statement
2014 rok był świadkiem powstania szczytowego wzmacniacza firmy Naim, skupiającego całą wiedzę i doświadczenie jej inżynierów – dzielonego systemu Statement. W jego skład weszły przedwzmacniacz NAC S1 oraz monofoniczne wzmacniacze mocy NAP S1. Celem była budowa wzmacniacza, który byłby nową referencją w świecie high-endu, zarówno jeśli chodzi o jakość dźwięku, jak i wrażenia estetyczne. Rozpoczęty dekadę wcześniej, zakończony w 2014 roku projekt otworzył nową kartę w historii Naima.
 
 2014 Mu-so
Naim prezentuje swój pierwszy kompletny system bezprzewodowy. Mu-so oferuje niesamowitą wszechstronność i znakomity dźwięk, jak również możliwość odtwarzania dźwięku w trybie multiroom. Mózgiem Mu-so jest potężny cyfrowy system sterowania, przygotowujący sygnał dla produkowanych samodzielnie głośników. Otrzymujemy dzięki temu dźwięk tak dobry, że trzeba to usłyszeć, aby uwierzyć.
 
2016 Mu-so Qb
Rok 2016 był świadkiem narodzin kolejnej gwiazdy, mniejszego brata charyzmatycznego Mu-so, systemu bezprzewodowego Mu-so Qb. Niewielki, mający zaledwie 20 cm3, z obudową z wypełnianego włóknem szklanym polimeru, z pasywnymi przetwornikami basowymi, pomagają wykreować duży, piękny, głęboki dźwięk. Sterowany tym samym, sprytnym mózgiem, co duży Mu-so, z 300 W mocy, Qb momentalnie podbił świat audio.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię produktu, gdyż każdy może być recenzentem, Ty również!

Pozostałe produkty z kategorii
NAIM Uniti Nova

NAIM Uniti Nova

22 999,00 zł
Cyrus Lyric

Cyrus Lyric

13 999,00 zł
ADVANCE PARIS UX1

ADVANCE PARIS UX1

4 550,00 zł


altBudujesz system muzyczny?

Szukasz doskonałych kolumn..., wzmacniacza..., odtwarzacza...?
 

Kupuj z głową! Najniższa cena to nie wszystko!

alt

Służymy wiedzą i doświadczeniem, popartym latami praktyk.

U nas otrzymasz fachową ekspertyzę, bez "nabijania w butelkę".
 
alt
Cenimy twój czas i pieniądze.
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 
alt
© K2 Audio 2021 | WARSZAWA - KATOWICE - KRAKÓW | znaki towarowe należą do ich właścicieli
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl